OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Wielkiego Postu

18.03.2018

 

  1. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu Kościoła na dzisiejszą niedzielę. Zapraszamy również do pomocy w najbliższy piątek po drodze krzyżowej

 

  1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 16.15 z kazaniem pasyjnym. W piątek po Mszy Świętej, nabożeństwo Drogi krzyżowej. Zapraszamy.

 

  1. Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Męki Pańskiej (Palmowa). Na każdej Mszy Św. odbędzie się błogosławienie palm, które przypomina uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Młodzież przed Kościołem dziś i w przyszłą niedzielę rozprowadza palmy, dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na parafialny obóz wakacyjny.

 

  1. Wyjście chętnych z naszej parafii na Ekstremalną Drogę Krzyżową o 19:30 w piątek 23/03 sprzed Arki.

 

  1. Zapraszamy na spotkanie dla dzieci i ich rodziców, którzy zgłosili się do rocznicy komunii świętej na spotkanie do Arki w następną niedzielę (25/03) po Mszy św. o 11:30

 

  1. Dziś spotkanie KŻR i zmiana tajemnic o godz. 16.00

 

  1. Jak co roku w Niedzielę Palmową obchodzony będzie Światowy Dzień Młodzieży. Na XXXIII Światowy Dzień Młodzieży 2018 roku Papież Franciszek wybrał słowa: „Nie bój się, Maryjo znalazłaś bowiem łaskę u Boga” (Łk 1,30).Tradycyjnie tego dnia w Radomiu organizowana jest Droga Krzyżowa ulicami miasta. ROZPOCZNIE SIĘ ONA O GODZ. 20.00 przed kościołem św. Jana - Fara. Wyjście z naszej parafii o 19:45 sprzed Arki.

 

  1. Do nabycia jest prasa katolicka, do której lektury zachęcamy.