OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

33  NIEDZIELA  ZWYKŁA

18/11/2018

 

 

·        Bóg zapłać składamy osobom, które pomagały w sprzątaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę. Zapraszamy również do pomocy w najbliższy piątek po Mszy Św.

 

·        Zachęcamy do lektury prasy katolickiej w którą można się zaopatrzyć przy wyjściu z kościoła.

 

·        Dzisiaj o godz. 16.30  nabożeństwo wieczorne z modlitwą wspominkową za zmarłych. Po nim, o godz. 17.00 Msza Św. za zmarłych wymienianych w wypominkach. Gdyby były jakieś pomyłki w imionach czy nazwiskach to prosimy o zgłoszenie .

 

·        Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą roku kościelnego i  będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla.

 

·        24 listopada o 10:00 na Mszy świętej wystąpi nasz chór parafialny, w intencji którego też będziemy się modlić z okazji wspomnienia św. Cecylii.

 

·        1 grudnia zapraszamy młodzież na kolejny Diecezjalny Bal Andrzejkowy organizowany przez Ruch Światło-Życie. Zapisy i więcej informacji u ks. Krzysztofa i ks. Michała

 

·        W tym tygodniu przypada 22,  tradycją naszej parafii zgromadzimy się o godz. 17.00 na Mszy Świętej i za wstawiennictwem Św. Cecylii i Świętego Jana Pawła II będziemy prosić o potrzebne łaski dla nas i naszych bliskich. Tego dnia zapraszamy 15 minut wcześniej, bowiem pani Organistka nauczy nas nowej pieśni ku czci św. Jana Pawła II