• Przyjmujemy zamówienia na stroje rowerowe!

Zgodnie z informacjami podanymi na spotkaniu bożonarodzeniowym DO KOŃCA LUTEGO PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA STROJE ROWEROWE. Chcemy. żeby wykonać je jeszcze przez sezonem, kiedy producent ma mniej zleceń.

BLUZY ROWEROWE (cieplejsze, cena ok. 165 zł): FORMULARZ ZAMÓWIENIA
SPODENKI ROWEROWE (cena ok. 125 zł): FORMULARZ ZAMÓWIENIA

• Spotkanie noworoczne - podsumowanie i plany

Tradycyjnie na przełomie roku zorganizowaliśmy spotkanie członków i sympatyków naszej grupy rowerowej.

Spotkanie odbyło się 14 stycznia (niedziela). Spotkaliśmy się na Eucharystii, a na dalszą część udaliśmy się do "Arki".

Była okazja na wspólne połamanie się opłatkiem, kolędowanie, przypomnienie ciekawych wyjazdów z ostatniego sezonu i, co najciekawsze - przedstawienie planów i zamierzeń na sezon 2018. Było bardzo ciekawie!

A plany na 2018 rok są już na stronie, zatem ulropy i treningi czas planować! :)

• Stroje rowerowe Wacław TEAM

Jako grupa chcemy być widoczni. A najlepiej widoczni jesteśmy w naszych "firmowych" strojach rowerowych. Najpierw zdecydowaliśmy się na koszulki białe (które nadal można zamawiać). W sezonie 2017 udało się przygotować i zrealizować projekt profesjonalnych kamizelek kolarskich łączący zarówno dobrą widoczność na trasie, ale także odpowiednią identyfikację naszej grupy. To naprawdę udany projekt :). Mamy jeszcze kilka kamizelek na zbyciu.

Idąc "za ciosem" postanowiliśmy zrobić pilotażową partię bluz z długim rękawem na zimniejsze dni. Zobaczcie jak się prezentują. Jeśli przypadną do gustu innym  członkom naszej grupy, wykonamy dodatkową partię przed rozpoczęciem sezonu 2018.
 

Czytaj więcej...