• Skarżysko-Kamienna

W sobotę 12 maja 2018 r. jedziemy na pierwszą w tym sezonie pielgrzymkę rowerową naszej grupy. Na rozpoczęcie sezonu pojedziemy do Skarżyska-Kamiennej.

• Jednodniowa trasa nie powinna przekroczyć 100 km, należy przygotować odpowiednią kondycję :)
• Celem naszej pielgrzymki jest Sanktuarium MB Ostrobramskiej

  ZAPISZ SIĘ

Więcej informacji

• Ubezpieczenie rowerowe na sezon 2018

Tradycją ubiegłych lat, przed sezonem udostępniamy możliwość wykupienia ubezpieczenia rowerowego OC i NNW. Ubezpieczenie będzie w tej samej firmie co ostatnio, na okres nie krótszy niż 6 miesięcy. W przypadku zainstresowania wykupieniem polisy tradycyjnie prosimy o wypełnienie wymaganych danych w formularzu.

Ubezpieczenie zostało już wykupione, a zainteresowane osoby zostały powiadomione i będą obowiązywały od 28 kwietnia 2018 r.

Przypominamy, że w przypadku wyjazdów wielodniowych, posiadanie policy OC jest obowiązkowe. Nie musi to być ubezieczenie dedykowane rowerowe, może być ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Ważne informacje dla zainteresowanych

• Stroje rowerowe na sezon 2018 już mamy!

Zamówione stronej rowerowe na sezon 2018 zostały dostarczone w terminie!
Osoby, które zamawiały bluzy lub spodenki dostały powiadomienie SMS o sposobie odbioru.

 

 

• Stroje rowerowe Wacław TEAM

Jako grupa chcemy być widoczni. A najlepiej widoczni jesteśmy w naszych "firmowych" strojach rowerowych. Najpierw zdecydowaliśmy się na koszulki białe (które nadal można zamawiać). W sezonie 2017 udało się przygotować i zrealizować projekt profesjonalnych kamizelek kolarskich łączący zarówno dobrą widoczność na trasie, ale także odpowiednią identyfikację naszej grupy. To naprawdę udany projekt :). Mamy jeszcze kilka kamizelek na zbyciu.

Idąc "za ciosem" postanowiliśmy zrobić pilotażową partię bluz z długim rękawem na zimniejsze dni. Zobaczcie jak się prezentują. Jeśli przypadną do gustu innym  członkom naszej grupy, wykonamy dodatkową partię przed rozpoczęciem sezonu 2018.
 

Czytaj więcej...