• Pielgrzymka na zakończenie sezonu 2018

W sobotę 8 września 2018 r. pojechaliśmy na kolejną (być może nie ostatnią) w tym sezonie pielgrzymkę rowerową naszej grupy. Naszym celem były Białobrzegi. Wyjazd był "oficjalnym" zakończeniem sezonu 2018.

• Jednodniowa trasa nie przekroczyła 100 km. Niebawem pojawi się relacja i kilka zdjęć z tego wyjazdu.

 

• Pielgrzymka na Jasną Górę

W dniach 12-13 sierpnia 2018 r. pojechaliśmy, jak co roku, na Jasną Górę.

Tym razem nasza trasa była dwudniowa, w jednym kierunku. Celem naszej pielgrzymki, oprócz Sanktuarium MB Częstochowskiej było także odwiedzenie pieszych pielgrzymów z naszej diecezji i towarzyszenie im w ostanim dniu ich pielgrzymiego szlaku.

Nasze udokumentowane wrażenia i wspomnienia, jak zwykle w relacji.

• Stroje rowerowe Wacław TEAM

Jako grupa chcemy być widoczni. A najlepiej widoczni jesteśmy w naszych "firmowych" strojach rowerowych. Najpierw zdecydowaliśmy się na koszulki białe (które nadal można zamawiać). W sezonie 2017 udało się przygotować i zrealizować projekt profesjonalnych kamizelek kolarskich łączący zarówno dobrą widoczność na trasie, ale także odpowiednią identyfikację naszej grupy. To naprawdę udany projekt :). Mamy jeszcze kilka kamizelek na zbyciu.

Idąc "za ciosem" postanowiliśmy zrobić pilotażową partię bluz z długim rękawem na zimniejsze dni. Zobaczcie jak się prezentują. Jeśli przypadną do gustu innym  członkom naszej grupy, wykonamy dodatkową partię przed rozpoczęciem sezonu 2018.
 

Czytaj więcej...