• Pielgrzymka na Podkarpacie

Z przyczyn logistycznych pielgrzymka do Sanktuariów Podkarpacia nie odbędzie się w wyznaczonym wcześniej terminie.

Pielgrzymka została przeniesiona na przyszły sezon.

• Sanktuaria Podlasia

W dniach 28 czerwca  - 1 lipca 2018 r. uczestniczyliśmy w pielgrzymce do sanktuariów Podlasia w Kodniu (Sanktuarium MB Kodeńskiej) i Pratulinie (Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich).
Pogoda dopisała, choć było i ciepło i zimno i gorąco i zimno.

Zachęcamy do przeczytania naszej relacji z tego wyjazdu i obejrzenia zdjęć.
 

• Skarżysko-Kamienna

W sobotę 12 maja 2018 r. pojechaliśmy na pierwszą w tym sezonie pielgrzymkę rowerową naszej grupy. Na rozpoczęcie sezonu wybraliśmy się do Skarżyska-Kamiennej, do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej. Jednodniowa trasa nie przekroczyła 100 km, a było nas łącznie 30 osób. Pierwszy raz towarzyszył nam x.Michał.

Więcej informacji i zdjęć można przeczytać i zobaczyć w relacji z tej pielgrzymki.

 

• Stroje rowerowe na sezon 2018 już mamy!

Zamówione stronej rowerowe na sezon 2018 zostały dostarczone w terminie!
Osoby, które zamawiały bluzy lub spodenki dostały powiadomienie SMS o sposobie odbioru.

 

 

• Stroje rowerowe Wacław TEAM

Jako grupa chcemy być widoczni. A najlepiej widoczni jesteśmy w naszych "firmowych" strojach rowerowych. Najpierw zdecydowaliśmy się na koszulki białe (które nadal można zamawiać). W sezonie 2017 udało się przygotować i zrealizować projekt profesjonalnych kamizelek kolarskich łączący zarówno dobrą widoczność na trasie, ale także odpowiednią identyfikację naszej grupy. To naprawdę udany projekt :). Mamy jeszcze kilka kamizelek na zbyciu.

Idąc "za ciosem" postanowiliśmy zrobić pilotażową partię bluz z długim rękawem na zimniejsze dni. Zobaczcie jak się prezentują. Jeśli przypadną do gustu innym  członkom naszej grupy, wykonamy dodatkową partię przed rozpoczęciem sezonu 2018.
 

Czytaj więcej...