• Ubezpieczenie rowerowe na sezon 2017

Zgodnie z zasadami uczestnictwa w wyjazdach naszej grupy rowerowej, w przypadku wyjazdów wielodniowych wymagane jest posiadanie rowerowego ubezpieczenia OC. Zeszłoroczne ubezpieczenie niebawem się kończy, zatem trzeba pomyśleć o jego przedłużeniu lub wykupieniu nowego. Wszystkim zainteresowanym przedłużeniem ubezpieczenia lub wykupieniem nowego dziękujemy za zgłoszenia (zapisy trwały do 23 kwietnia). W tym tygodniu ubezpieczenia będą wykupione. Ciągłość ubezpieczenia zostanie zachowana.


Kontaktowaliśmy się z zeszłorocznym ubezpieczycielem (PZU) i okazało się, że ceny ubezpieczeń znacznie wzrosły. Nie chcemy jednak podnosić kosztów ubezpieczenia.
Mając do wyboru zmniejszenie zakresu ubezpieczenia i skrócenie czasu jego obowiązywania, wybraliśmy tę drugą opcję.

Ostatecznie będziemy zawierać ubezpieczenie (PZU Bezpieczny Rowerzysta) od 27 kwietnia (tego dnia kończą się w większości dotychczasowe polisy) na okres 6-ciu miesięcy (czyli do końca października).

KOSZT UBEZPIECZENIA: ok 44 zł

Wpłat można dokonywać:

  • przelewem na konto takie samo jak w zeszłym roku
    (jeśli ktoś nie ma już numeru konta, prosimy i informację SMS-em)
     
  • gotówką do księdza Piotra
  • gotówką przed najbliższym wyjazdem do Błotnicy (trwają zapisy).
    W przypadku wpłat gotówkowych proszę przygotować odliczoną kwotę. Ewentualnie nadwyżkę (np. z 50 zł) można przeznaczyć na bieżące koszty działalności grupy takie jak znaczki na wyjazdy czy zakupy przed wyjazdami.