• Stroje rowerowe Wacław TEAM

Jako grupa chcemy być widoczni. A najlepiej widoczni jesteśmy w naszych "firmowych" strojach rowerowych. Najpierw zdecydowaliśmy się na koszulki białe (które nadal można zamawiać). W sezonie 2017 udało się przygotować i zrealizować projekt profesjonalnych kamizelek kolarskich łączący zarówno dobrą widoczność na trasie, ale także odpowiednią identyfikację naszej grupy. To naprawdę udany projekt :). Mamy jeszcze kilka kamizelek na zbyciu.

Idąc "za ciosem" postanowiliśmy zrobić pilotażową partię bluz z długim rękawem na zimniejsze dni. Zobaczcie jak się prezentują. Jeśli przypadną do gustu innym  członkom naszej grupy, wykonamy dodatkową partię przed rozpoczęciem sezonu 2018.
 

Aby cena takich strojów była bardziej "przystępna", dzięki Arturowi, udało się pozyskać juz dwóch sponsorów, którzy wsparli nas finansowo. W zamian ich loga znalazły się na naszych strojach. Na tę chwilę mamy jednego aktywnego sponsora: EFPRINTA i BINGOSPA. Dziękujemy. Ale lista sponsorów nie jest zamknięta. Zainteresowanych prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

KAMIZELKI ROWEROWE

Mamy jeszcze na zbyciu kilka kamizelek. Cena: 100 zł. Dostępne rozmiary: M (2 sztuki). Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z księdzem Michałem.

BLUZY Z DŁUGIM RĘKAWEM

Zrobiliśmy pilotażową partię bluz z długim rękawem na zimniejsze dni.
Jeśli będzie zainteresowanie, przed sezonem 2018 wykonamy kolejną partię, także dzięki pomocy sponsorów. Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie.

BIAŁE KOSZULKI ROWEROWE

Cały czas można składać zamówienia na koszulki rowerowe z logo naszej sekcji.
W tym celu prosimy o wypełnienie formularza. Po zebraniu pewnej ilości zgłoszeń zamówienia będą realizowane. O stanie zamówień będziemy informować na bieżąco.