Project Description

Chcemy się podzielić z Wami nową odsłoną naszej parafialnej strony! Mamy świadomość, że informacji związanych z życiem parafii nie można ograniczyć tylko do przykościelnej gabloty. Dlatego chcemy być też obecni w sieci. Podstawowym medium jest oczywiście strona internetowa. Widząc potrzebę jej odświeżenia i zaktualizowania chcemy zaprezentować nową jej odsłonę!

Przede wszystkim przeszliśmy z systemu obsługi witryn internetowych Joomla! Na WordPress. Jest to narzędzie prostsze w obsłudze i atrakcyjne wizualnie. Jesteśmy bardzo wdzięczni p. Piotrowi, który przygotował dla nas nowy format naszej witryny!

Wracamy z regularną publikacją intencji i ogłoszeń parafialnych. Nadal stwarzamy możliwość rejestracji na „Spotkania dla narzeczonych” za pośrednictwem strony. Oczywiście informacje dotyczące grup parafialnych, zwłaszcza grupy rowerowej WacławTeam, gdzie można w sezonie znaleźć aktualne wiadomości dotyczące wyjazdów zostają bez zmian. Także w zakładce „Cmentarz” można uzyskać niezbędne informacje. W „Aktualnościach” razem z redakcją będziemy publikować treści związane z życiem naszej parafii, a tych, jak dobrze wiecie, jest niemało!

Jako Duszpasterze pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia redakcji tejże strony. Można zgłaszać się osobiście lub mailowo do księdza Michała (podsiadly@waclaw.radom.pl).

Wszystko na chwałę Bożą!