5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

29.03.2020 r

Zmiany w funkcjonowaniu naszej parafii znajdują się pod tym linkiem: Parafia św. Wacława w dn. 25.03-11.04

• W tym tygodniu przypadają I -wszy czwartek, piątek i sobota m-ca. Do chorych udamy się w piątek z posługą duszpasterską o godz. 9.00. Ze względu na sytuację, prosimy o kontakt osoby, które chciałby odwołać wizytę księdza. O godz. 16.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

• Droga Krzyżowa w ten piątek o godz. 17.30 i Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 16.15. Transmisje na naszym profilu na Facebooku.

• Bardzo zależy nam, jako Waszym Duszpasterzom, aby w obecnej sytuacji zrobić wszystko, by przystępować do sakramentów, zwłaszcza do sakramentu pokuty i pojednania, dlatego od jutra do świąt po każdej Mszy świętej, czyli od 17:30 będziemy oczekiwać w konfesjonale na Was. Są one zabezpieczone, w każdym z nich jest też środek do dezynfekcji. Jeśli ktoś z naszych parafian lub sympatyków potrzebował pomocy sakramentalnej, to prosimy o kontakt telefoniczny lub przez parafialnego Facebooka. Cały czas prowadzimy także transmisję z Mszy świętych i nabożeństw.

• W najbliższych dniach chcemy, żeby do każdej rodziny z naszej parafii trafił list, który do Was napisaliśmy. Będzie on zawierał informacje na temat naszej posługi w czasie kwarantanny, możliwości pomocy, także doraźnej, oraz niezbędne dane kontaktowe. Zostanie on dostarczony przez Rycerzy Kolumba w najbliższych dniach.