Ogłoszenia – 26.03.2023 r.

  1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i zapraszamy do pomocy w czwartek po Mszy Świętej.
  2. Zapraszamy do lektury katolickiej – jest Gość Niedzielny.
  3. W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy na Msze Świętą w intencji kobiet. Gościem w tym miesiącu będzie s. Zuzanna Głasek, która wygłosi konferencję po Mszy pt.: „Od gościnności do uczniostwa – w drodze relacji z Jezusem”. Zapraszamy.
  4. W piątek o godz. 17:00 Msza Święta na rozpoczęcie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Z naszego kościoła można podjąć się dwóch tras: św. Wacław – 46 km, św. Kazimierz – 53 km. Obie prowadzą do Sanktuarium Ostrobramskiego w Skarżysku. Od godz. 4:00 przy Sanktuarium będzie otwarta kawiarenka. O godz. 6:00 Msza na zakończenie przy obrazie Matki Bożej, zaś po Mszy możliwość powrotu autokarem do Radomia(ofiara dobrowolna). Pakiety do nabycia w zakrystii po 25 zł.
  5. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca, kiedy to czcimy w sposób szczególny Najświętszą Maryję Pannę, Msza o 17:00.
  6. Za tydzień po Mszy o 17:00 spotkanie z Młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania, zaś po ich spotkaniu, spotkanie z rodzicami.
  7. Za tydzień po Mszy o 11:30 spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do 1 Komunii Świętej.
  8. Noc konfesjonałów w naszym kościele odbędzie się w Wielki Wtorek od 19:00 do 22:00.
  9. Całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się w tym miesiącu w Wielki Piątek na Wielką Sobotę.
  • Dziś zapraszamy na koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu Tomka Kamińskiego, rozpoczęcie koncertu po Mszy o 17:00, zapraszamy bardzo serdecznie na ten koncert by wspólnie lepiej przygotować się na wydarzenia wielkiego tygodnia.