Grupy parafialne

Grupa rowerowa WacławTeam

Relacja uczestników

Witajcie!!!

Myśleliście że relacji już nie będzie? Nic z tych rzeczy. Wracamy ponownie w eter i na szlaki pielgrzymie. Rozkręcamy nasze nogi i koła. Spotkaliśmy się po zimowym sezonie. Nie wszyscy w pełnym zdrowiu ale jednak udało się zobaczyć. Marku wracaj do zdrowia.

Wyjazd na Piotrowe Pole udał się niespodziewanie dobrze. Pogoda dopisała. W tym deszczowym maju udało się nie zmoknąć. No i pogoda była w nas.

Szczęśliwie dotarliśmy do mety. Na Piotrowym Polu było ciekawe doświadczenie nabożeństwa Drogi Krzyżowej na rowerze. Zrobiło na nas duże wrażenie. Prawdziwa droga z różnymi przeszkodami i trudem. Mocne rozważania.

Iwona S.

Trudno uwierzyć, że minął kolejny rok od naszej wizyty na Jasnej Górze. Wydaje się, jakby to było wczoraj. Kolejna pielgrzymka do Madonny, kolejne intencje i kolejne podziękowania.

Tym razem ruszyliśmy powitać na Wałach Jasnej Góry pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej.

Grupa ruszyła w nieco okrojonym składzie (11 + jedna). Panowie dzięki, że mogłam choć w niewielkim stopniu nadawać tempo 🙂

Podczas drogi postanowiliśmy nadrobić zaległości i pokazać zalew w Sielpi tym, którzy go jeszcze nie widzieli. Nocleg we Włoszczowie pozwolił zebrać siły na następny dzień.

Na Jasną Górę mimo zmęczenia i wysokiej temperatury dotarliśmy godzinę przed czasem – dzięki Lesiu za bezpieczną jazdę.

Małgorzata S.

Spotkania dla narzeczonych!

 

Zapraszamy